עיצוב הזמנות לבר מצווה

עיצוב הזמנה לבר מצווה זאת אמנות, אמנות החיבור בין לקוח, גרפיקה ממוחשבת ולב המעצב. בסטודיו שקאלו אנו מעצבים באהבה עיצובים מרשימים ללקוחותינו מכל הסגנונות ועל פי דרישות ספציפיות וייחודיות.

\r\n

הזמנת עיצוב אישי

\r\nאתם לא כמו כולם? בוודאי. לכן, אם אתם אוהבים להשקיע בהפקת אירוע בר המצווה שלכם ברמה הגבוהה ביותר,\r\nחשוב שלא תפספסו את ההזדמנות ליצור את החיבור הראשון עם האורחים שלכם והמוזמנים לבר המצווה.\r\nעיצוב אישי של ההזמנה ידגיש את הסגנון הייחודי שלכם ואת המסר שאתם רוצים להעביר לבאי האירוע בצורה המדויקת ביותר. ההזמנה תכניס את האורחים שלכם לאווירה הנכונה ותכין אותם לאירוע עוד הרבה לפני שיגיעו בפועל.\r\n

עיצוב הזמנה לבר מצווה הקשורה גם למזכרת של האירוע

\r\n

נהוג בכל אירוע ליצור מזכרת לבאי האירוע, אותו הם יוכלו לקחת איתם הביתה ולהמשיך את החוויה הטובה שחוו, ואת הזיכרונות לעוד שנים רבות. מזכרת יכולה להיות, ברכון, זמירון, ברכת הבית, וכן כל מיני רעיונות וגאג’דטים נוספים. הבדל בין אירוע מושלם לאירוע טוב הוא בשזירת כל האירוע בקו אחד. להמחיש את סגנון החליפה כבר בהזמנה, ולשלב את מראה המפות בשולחן והרעיונות החדשניים הנוספים באותו הסגנון כמו האחרים. באופן זה אירועים נראים קלאסיים ומחושבים ולא אקראיים בדמות אוסף רעיונות שונים שאין ביניהם קשר. לכן, בסטודיו שקאלו אנו מעצבים לכם גם את המזכרת לאירוע, לפי בקשתכם וסגנונכם האישי והכי חשוב, מזכרת השומרת על הקו העיצובי שנקטתם תוך כדי עיצוב הזמנה לבר מצווה.

\r\n\r\n

והמחיר?

\r\n

אנחנו בסטודיו שקאלו יודעים שההוצאות כיום גבוהות מאוד להפקת אירוע ולוקחים בחשבון שמחיר טוב יהיה עבורכם חלק משירות תחרותי ואדיב.\r\nלכן, תוכלו להיכנס למחירון שלנו ולראות עלויות של עיצוב הזמנה לבר מצווה, המחירים שלנו תחרותיים והשירות מעל הכול.

\r\n\r\n

רוצים עיצוב הזמנה לבר מצווה בזול?\r\nבמידה ואתם מעוניינים לחסוך, תוכלו לבחור עיצוב הזמנה מוכנה, לרשותכם באתר גלריה עם דוגמאות רבות לבחירתכם, תוכלו לבחור דוגמא מעוצבת קיימת ובכך לחסוך כסף רב בעיצוב אישי.\r\nלהזמנות ולבחירת עיצוב אישי או מובנה התקשרו עכשיו: 053-4275182

זוגות ממליצים

ניתן לכתוב כאן המלצות, הצעות, חוות דעת

אודות המחבר

השארת תגובה