מעצב הזמנות לחתונה

מה תפקידו של מעצב הזמנות לחתונה? תפקידו של מעצב ההזמנות, הוא לתת את האווירה בהזמנה לחתונה. למעשה, למעצב יש כמה תפקידים: התפקיד הראשון, הוא למתג את החתונה. התפקיד השני, הוא לתת עיצוב מיוחד להזמנה, לפי המיתוג שבחר לחתונה. וכמובן – לדאוג שהלקוח יהיה מרוצה, ולשלוח את ההזמנה לבית הדפוס.

מעצב הזמנות לחתונה

המעצב של ההזמנות יוצר שפה להזמנה.

כאשר המעצב יוצר את ההזמנה, הוא נותן לה שפה. הוא בוחר לה את הסגנון. בחירת הסגנון נעשית לפי האופי והרצון של הלקוח. לפעמים, המעצב יהפוך את ההזמנה ליצירת אומנות. לפעמים, המעצב ישתמש בשפה קלילה של איורים. לפעמים, המעצב יבסס את ההזמנה על רקע תמונה מרשימה או רקע אחר מיוחד, ועל בסיס הרקע יעצב את ההזמנה. כל הזמנה נראית אחרת. לכל הזמנה, רקע שונה.

מהו מיתוג לחתונה?

אחד מהפקידים של מעצבי הזמנות לחתונה – הוא ליצור מיתוג לחתונה. איך ממתגים חתונה? יוצרים איור, סמל טקסט מיוחד, או כל “לוגו” אחר שיסמל את החתונה. את הלוגו, שמים בצורה מעוצבת בהזמנה. כמובן, שהמיתוג הנפוץ ביותר לחתונה, הוא איור של חתן וכלה, וטקסט מתאים. למעשה, למיתוג החתונה יש תפקיד משמעותי. גווני הלוגו, עיצוב הלוגו וההזמנה, ישמשו בסיס לעיצוב האולם, ובר הקינוחים.

עיצבתם לבד – המעצב ייתן את החותמת!

בחרתם לעצב לבד את ההזמנה? המעצב, ייתן את החותמת העיצובית להזמנה. אחד מהתפקידים של מעצב הזמנות לחתונה, הוא לתת את הסיום של העיצוב. מהו הסיום של העיצוב? לפעמים, הלקוח עיצב לבד הזמנה בצורה שלא נראית טוב. כאן – תפקידו של המעצב, להיות בקשר עם הלקוח, ולכוון אותו לעיצוב טוב יותר. כאשר עיצוב ההזמנה מוכן, על המעצב להכין את ההזמנה לשליחה לדפוס. בתהליך הזה, מבצע המעצב מספר הגדרות ופעולות שהלקוח לא תמיד יודע לעשות לבד.

יכול לעניין אותך גם:

אז מה עדיף: לעצב לבד את ההזמנה, או רק באמצעות מעצב?

התשובה היא איננה חד משמעית, ותלויה הרבה מאוד בכישורים של הלקוח. אם הלקוח מבין בעיצוב, הוא יכול לפעמים לעצב בעצמו את ההזמנה. אם ללקוח אין הבנה בכלל בעיצוב – עדיף לו לתת את ההזמנה למעצב מקצועי. אם אתם רוצים לעצב רקע משלכם, או לשים תמונה כרקע – חשוב שמעצב מקצועי יסיים את עיצוב הרקע, ויכין את ההזמנה לבד.

סטודיו שקאלו מעמיד לרשותך מעצב הזמנות לחתונה!

איך תמצאו מעצב מקצועי בשביל עיצוב ההזמנה? לשם כך אנו בשקאלו הזמנות מארגנים לך הזמנה מעוצבת. בסטודיו מבינים שלא כל אחד בקיא בתחום עיצוב הזמנות. לכן, עיצבו לכם דוגמאות מעוצבות היטב של הזמנות לחתונה.

  • אתם תוכלו דרך האתר לעצב את הפונט והמלל.
  • תוכלו גם להוסיף צורות ומסגרות.
  • סיימתם לעצב? אתם שולחים אלינו את ההזמנה.
  • ההזמנות יודפסו, אך ורק לאחר שמעצב מקצועי יעבור על ההזמנות.
  • הזמנתם 300 הזמנות? תשלמו רק 300 ₪ על העיצוב. כלומר – שקל לכל הזמנה.

על מעצב הזמנות לחתונה לא מתפשרים! היכנסו עוד היום לאתר סטודיו שקאלו, ובחרו לכם הזמנה מיוחדת לחתונה שלכם.

זוגות ממליצים

ניתן לכתוב כאן המלצות, הצעות, חוות דעת

אודות המחבר

ניסיון ניסיון


השארת תגובה