מזכרות לשמחות

מזכרות לשמחות - זמירות שבת

תוספת נפלאה באירוע בר המצווה או שבת חתן תהיה מתן זמירות שבת באוסף מיוחד ומעוצב. האירוע שלך לא צריך להיות עניין של מה בכך והאורחים שלך ישמחו לקחת בו חלק. הזמירות אלו פיוטים שונים אשר לאורך השנים נכתבו על ידי גדולי ישראל שכתבו אותן לכבוד יום השבת. ההקראה מתוך הזמירות מתבצעת ביום שבת וכך באירועים של עלייה לתורה.

מתן ספרון לכל משתתף

כל משתתף באירוע יכול לקבל ספרון זמירות אשר ישמש אותו במהלכו וילך איתו לאחר סיום האירוע. הספרון יודפס במיוחד עבור האירוע ולכן אפשר יהיה לשלב בו גם מילים אישיות וליצור את העיצוב המתאים ביותר לאירוע שלך ולאופי שלך. ספרון שכזה יכול לתת למשתתפים את התחושה כי השקעת בהם, הערכת את זה שהגיעו והוא יהיה מזכרת נפלאה מהאירוע.

מזכרות לשמחות לכל אירוע

הדרך להפוך את האירוע שלך ליחיד ומיוחד עוברת במתן תשומת לב לפרטים הקטנים ופה נכנס העניין של מזכרות בעיצוב אישי לשמחות. כפי שהאירוע חשוב לך כך גם האורחים רוצים להרגיש חשובים ושהושקעה תשומת לב בהם. כמובן, הם לא מגיעים כדי לקבל את תשומת הלב, אך הם ישמחו מאד לקבל התייחסות אישית ואחת הדרכים לעשות זאת היא להדפיס זמירות לשבת.

תהליך פשוט של עיצוב והדפסה של מזכרות לשמחות

אם יש לך חשש מהתהליך הנדרש ממך לצורך יצירת זמירות שבת משלך לאירוע המיוחד, אין כל צורך לדאוג ויותר מכך, אין כל צורך לצאת מהבית. היום כל שעלייך לעשות הוא לבצע הזמנה דרך האתר, לבחור את העיצוב המועדף עלייך ואם יש לך שאלות או בקשות מיוחדות, פשוט ליצור קשר. התהליך עצמו נוח, פשוט ואפילו מהנה מאד.

כדאי לדעת כי מזכרות לשמחות יהיו מודפסות בצורה המתאימה עבורך וכן באפשרותך להוסיף הקדשה אישית משלך בפתיחה. הספרונים יישארו אצל משתתפי האירוע, כך שגם לאחר שנים רבות יישאר להם זיכרון מהאירוע המיוחד שלך.

להתארגן לקראת האירוע שלך

אירוע בר מצווה או שבת חתן לא מגיע בהפתעה ורבים מהחוגגים משקיעים בתכנון אפילו חצי שנה לפני התאריך המיועד. ההכנות כוללות בחירת בית כנסת, סגירת תאריך עם המקום, הזמנת כיבוד, הזמנת האורחים וכן מחשבה כיצד לתת לאורחים תשומת לב מיוחדת.

הכנת ספרון של מזכרות לשמחות לא דורשת הכנה של חצי שנה מראש וזאת תודות למדפסות האיכותיות שיכולות להכין ספרים רבים במהירות ועם זאת לא מומלץ לחכות לרגע האחרון ואם יש לך חודש עד האירוע זה כבר זמן מצוין ליצור קשר ולהזמין את המזכרת המיוחדת שלך.

הזמנת זמירות שבת לאירוע שלך

כדי להזמין זמירות שבת כל שעלייך לעשות הוא להמשיך לגלוש באתר, לראות את האפשרויות העומדות לרשותך וליצור קשר בכל שאלה. אנו, בסטודיו שקאלו מבצעים הזמנות לאירועים, מזכרות וזמירות ונשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או תהיה במהלך תכנון הספרון המיוחד שלך.